עבור לעמוד הצעות ליוון »

חבילות נופש לזקינטוס במחירי דקה ה-90

דילים לזקינטוס
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע על נופש בזקינטוס

יוון כידוע היא מדינה המורכבת מאיים רבים וקסומים. בארץ מיוחדת זו שהינה ערש התרבות המערבית שוכן גם האי המיוחד זקינטוס. גודלו של האי צנוע יחסית, כארבע מאות קילומטר רבוע ואוכלוסייתו מונה כארבעים אלף איש. בשונה מאיי יוון האחרים, אוכלוסיית המקום מוציאה את פרנסתה פחות מענף התיירות ויותר מענפים כמו דיג או חקלאות. עובדה זו נותנת נופך אותנטי שמבוסס גם על תרבות והיסטוריה עשירים. 

הזמנת דילים לזקינטוס

כאשר מזמינים דיל לזקינטוס מגיעים לאי מיוחד שמזכיר מאוד את יתר איי יוון אך יחד עם זאת מאוד שונה מהם. המקום מרגיש טבעי יותר וקל יותר לספוג את האווירה היוונית האותנטית. למרות שרבים מתושבי האי מתפרנסים על דיג ועל עיבוד האדמה הרי שהם ידידותיים מאוד גם השירות שניתן לנופשים ולתיירים מלבב במיוחד.

עובדה מעניינת היא שהזמנה של דילים לזקינטוס מגיעה מכמה קבוצות אוכלוסייה מגוונות למדי. מצד אחד מושך האי לא מעט תיירים צעירים מישראל ומאירופה שרוצים ליהנות מחיי לילה מיוחדים, מסיבות עשירות והרבה מוזיקה טובה. מצד שני מגיעים אל האי המיוחד גם הרבה משפחות שרוצות נופש שמתאים גם להורים אך לא פחות מכך גם לילדים.

נופש בזקינטוס

חבילות נופש לזקינטוס מומלץ להזמין בחברת נופש ותיירות מובילה כמו הדקה התשעים. חברה בעלת ידע ומומחיות בחבילות מפנקות תוכל להציע חבילתנופשלזקינטוס במחיר משתלם, עם מלונות מצוינים, עם טיסות וכל מה שצריך כדי לנוח, להתפנק ולבלות.

נופש בזקינטוס יכול להיות חלק מחופשה נעימה וביקור גם באיים אחרים בסביבה. ניתן בהחלט לשלב במהלך הנופש גם שיט מפנק, ביקור בכפרים אותנטיים, בילוי בנמל ובמסעדות מקומיות ושוות בהחלט.

באי ניתן למצוא כמובן רצועות חוף מקסימות והרבה אווירה של נופש, שמש, ים וכיף. בזכות הקרבה היחסית לישראל ניתן להזמין את החופשה גם למספר ימים מוגבל ולא צריך לחשוש מטיסה ארוכה ומתישה או מבזבוז זמן על נסיעות מרובות. המקום מתאים מאוד לתיירים צעירים ולזוגות, לנופש עם ילדים בכל גיל, לכל מי שמחפש מקום מתאים למנוחה ומילוי המצברים ולכל מי שהחוויה היוונית מושכת אותו וקורצת לו.