עבור לעמוד הצעות לאוסטריה »

חבילות נופש לוינה במחירי דקה ה-90

דילים לוינה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע על נופש בוינה

וינה בירת אוסטריה הידועה והנחשבת היא למעשה גם מדינה בפני עצמה. בעיר הגדולה והמיוחדת הזאת, עתירת התרבות ושכיות החמדה חיים עשרים אחוזים מתושבי אוסטריה וזאת בלי למנות את המוני התיירים המקומיים והזרים שפוקדים את המקום. בעיר ניתן למצוא צעירים רבים וסטודנטים והאוניברסיטה המקומית היא בת מאות בשנים. כמה מהיהודים הגדולים בהיסטוריה המודרנית פעלו בעיר ובהם חוזה המדינה הרצל ואבי הפסיכולוגיה המודרנית – זיגמונד פרויד.

הזמנת דילים לוינה

וינה הייתה ועודנה אחת מהבירות המרכזיות באירופה בכל הנוגע למספר התיירים, בכל הנוגע לחיי התרבות ובכל הנוגע למגוון האפשרויות לכל טעם. דיל לוינה, אם כן, יכול בהחלט להתאים לכל אחד ולכל אחת וזו כלל לא הגזמה.

הזמנה של דילים לוינה כדאי לבצע תוך פניה לסוכני נסיעות מובילים וחברות טיולים מנוסות כמו הדקה התשעים. בצורה כזאת ניתן לארגן את הטיול המושלם לכל טעם ולא פחות חשוב – במחירים משתלמים ואפילו ממש מפתיעים. חובבי התרבות, חובבי הבילויים, חובבי האופרה, המוזיאונים והמסעדות – אף אחד לא צפוי להתאכזב מהביקור ואין פלא שרבים מגיעים ליותר מביקור אחד.

נופש בוינה

למרות שבעיר המיוחדת ניתן לבלות זמן רב ותמיד יהיה בה הרבה מה לעשות, כדאי להגיע גם אם יש זמן רק לביקור קצר במסגרת חבילותנופשלוינה. אפילו טעימה קטנה מכל מה שיש לעיר החשובה הזאת להציע היא הרבה יותר ממה שיש גם לערים מרכזיות ונחשבות אחרות באירופה.

חבילת נופש לוינה יכולה בהחלט להתאים מאוד לנופש עם ילדים בה במידה שהיא יכולה להתאים לפנסיונרים שרוצים לראות יצירות אומנות ולהקשיב לאופרות ולקונצרטים באווירה שאין במקומות אחרים. במקום ניתן למצוא אטרקציות לכל טעם ושילוב מפתיע של ישן וחדש. המבנים והקתדרלות, הגנים היפהפיים, המסעדות ובתי האוכל המפורסמים משאירים הרבה טעם טוב והרבה טעם של עוד.

ואם כבר הזכרנו את הטעמים הרי שאי אפשר ליהנות מאיזה שהוא נופש בוינה בלי להזכיר את המטבח המקומי המיוחד. גם דברים שנשמעים מוכרים מקבלים בגרסה המקומית טעמים וניחוחות אחרים ומפתיעים. שניצל? שטרודל? נקניקיות? את הטעם שלהם כמו את הטעם של וינה זוכרים גם הרבה אחרי שחוזרים הביתה.