עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

חבילות נופש לטוסקנה במחירי דקה ה-90

דילים לטוסקנה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

מידע על נופש בטוסקנה

חבילות נופש לטוסקנה

טוסקנה נחשבת ללב ליבה של איטליה הקלאסית. אזור זה, שנמצא בחלק הצפוני של המגף האיטלקי, משופע בנופים נפלאים ובאתרים מיוחדים וכמובן בכרמי ענבים יוצאים מהכלל. זהו המקום בו חיו, עבדו ופעלו מיטב אומני העולם בתקופת הרנסנס שבהחלט הותירו את רישומם במקום. בטוסקנה חיים קרוב לשלושה וחצי מיליון תושבי ובירת חבל ארץ זה היא העיר הידועה – פירנצה.

נופש בטוסקנה

טיול בטוסקנה יכול להיות חוויה נפלאה שמתאימה לכולם. בין המטיילים והנופשים שיוצאים לאיטליה ואשר מזמינים דיללטוסקנה ניתן למצוא זוגות צעירים (לרבות כאלה שיוצאים לירח דבש) מטיילים מבוגרים, משפחות עם ילדים.

רבים מבין המזמינים דיליםלטוסקנה מתחילים את הביקור באזור פירנצה, הבירה המנהלית של חבל הארץ היפהפה. העיר נחשבת לפנינה אומנותית של ממש עוד מתקופת הרנסנס ומומלץ לפקוד את המוזיאונים ושכיות החמדה שבמקום. כדאי להתרשם מהכיכרות היפהפיות ובהן כיכר הדואמו הידועה ובה כנסייה מהמרשימות והגדולות ביותר באיטליה.

אתר חובה נוסף שאי אפשר לוותר עליו כאשר מזמינים חבילותנופשלטוסקנה הינו העיר פיזה המפורסמת ובה המגדל הנטוי. מבנה זה נחשב לאחד מהמבנים המפורסמים ביותר בעולם ובעיני רבים הוא מסמל יותר מכל את איטליה.

לא חייבים להיות חובבי יין בכדי להוקיר גם את אזורי הגידול המפורסמים של גפני היין של טוסקנה. אפשר לבקר ביקבים נהדרים, להתרשם מייצור היינות המקומיים הידועים וליהנות גם מהניחוח הנפלא על ענבים בשלים ויין המבשיל בחביות. 

כדאי לדעת שלמרות החזות הרומנטית והציורית להפליא של טוסקנה, חבילותנופשלטוסקנה יכולות להפוך בקלות להרפתקה נפלאה גם עם ילדים. שפע של יערות, מסלולי הליכה נוחים, גינות, עיירות מיוחדות ושווקים מרתקים מושכים את ליבם של הילדים לא פחות מאשר פארק שעשועים מודרני. ואם כבר הזכרנו פארק שעשועים, אי אפשר בלי המלצה לבקר בפארק המוקדש רובו ככולו לגיבור הילדים פינוקיו. במקום ניתן למצוא פסלים מרהיבים של גיבורי האגדה הנפלאה.

ולסיום, מי שפחות מתחבר להליכה רגלית בטבע, בהחלט יוכל למצוא אפשרויות חלופיות כגון שיט בסירה או השתתפות בטיול ג'יפים מהנה. לכל גיל ולכל אחד מציעה טוסקנה מהקסם המיוחד שבה.