עבור לעמוד הצעות לבולגריה »

חבילות נופש לסופיה במחירי דקה ה-90

דילים לסופיה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

מידע על נופש בסופיה

סופיה בירת בולגריה היא אחת מהערים בעלות ההיסטוריה העתיקה באירופה. דבר זה נכון בפרט גם כאשר משווים אותה לערי בירה אחרות. מספר תושבי העיר מתקרב למיליון וחצי – חלק נכבד מאזרחי המדינה כולה. לצד היותה של העיר מרכז חשוב מבחינה תרבותית ותיירותית היא גם מהווה מרכז כלכלי משמעותי של בולגריה. בעיר פועלים הרבה מאוד מפעלי תעשיה, מוסדות חינוך, אזורי מסחר ועוד.

הזמנת דילים לסופיה 

מי שרק הזמין דיל לסופיה וטרם ביקר בעיר הייחודית הזאת יתקשה להעלות בדמיונו את יופייה הרב של העיר. במידה רבה של צדק נחשבת העיר ליהלום של בולגריה ורבים סבורים שהיא אחת מהערים היפות ביותר של אירופה (שלא חסרים בה ערים יפות).

דילים לסופיה יהיו בדרך כלל עסקה משתלמת מאוד, ולא רק כאשר משווים אותה ביחס לערים נחשבות אחרות ברחבי היבשת. במיוחד כאשר מזמינים את הדיל באמצעות חברת תיירות מובילה כמו הדקה התשעים ניתן ליהנות משילוב ראוי של מלונות לבחירה וטיסות עם חברות מובילות.

נופש בסופיה

במשך השנים נודעה סופיה לא רק בנופיה היפים ובארכיטקטורה המיוחדת שלה אלא גם כמקום מרפא בעל מעיינות חמים. גם אם לא מזמינים חבילותנופשלסופיה מתוך מטרה ליהנות מסגולות המרפא של המעיינות המקומיים כדאי לבקר באחד מבתי הספא המפנקים. מספרים שתיירים רבים מגיעים למעיינות המינראליים אפילו רק כדי לטעום מהמים.

מלבד ביקור במעיינות ובמרחצאות מאפשרת חבילתנופשלסופיה ליהנות מנופים אורבניים מופלאים של קתדרלות עתיקות ומפוארות. בחלק מהמבנים הללו ניתן למצוא ציורי קיר אומנותיים, חלונות צבעוניים, תחריטים עדינים מלאכת מחשבת. גם ארמונות, שווקים שוקקים ותיאטראות לא חסרים בסופיה וכך גם שדרות מרהיבות עין שרק ההליכה בהן היא חוויה בפני עצמה.

נופש בסופיה הוא חוויה מיוחדת גם למי שמחפש מקום יפה, נעים ומשתלם בכדי לנוח היטב או לאכול טוב. המטבח המקומי עתיר טעמים וניחוחות ויש שפע של מסעדות שוות המבוססות על מטבח בולגרי או בינלאומי. למותר לציין שיש לא מעט אטרקציות שיכולות לעניין גם ילדים ובני נוער ואפילו סצנת חיי הלילה המקומית מפותחת למדי.