עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

חבילות נופש לאולביה במחירי דקה ה-90

דילים לאולביה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

מידע על נופש בסרדיניה-אולביה

לא הרחק מהאי קורסיקה, מערבית לאזור המגף האיטלקי שוכן האי הקסום סרדיניה. למרות שהאי שייך לאיטליה הרי שיש לו אופי מיוחד משלו ואף אוטונומיה מסוימת ואווירה ייחודית. חלק ניכר מהאי הוא הררי אך למרות זאת מזג האוויר לרוב יהיה נוח ואפילו חמים למדי. אזור תיירותי זה נחשב לאחד האיים הגדולים ביותר באזור הים התיכון ויש בו עדויות להתיישבות אנושית קדומה מאוד.

הזמנת דילים לסרדיניה

לפני שנראה אלו דברים מעניינים מייחדים את סרדיניה והופכים אותה לאטרקציה תיירותית מעניינת ומושכת ראוי לדבר ראשית לכל על האפשרות ליהנות מדילים משתלמים. דיל לסרדיניהי תאים מאוד לכל מי שמחפש יעד קרוב יחסית, שנותן תמורה מצוינת למחיר. דילים לסרדיניה הם אפשרות שווה לכל מי שרוצה נופש זוגי, משפחתי, עם ילדים או בלעדיהם. זוהי גם אפשרות טובה למבוגרים ופנסיונרים הן בזכות הקרבה לישראל והן בזכות מזג האוויר, הנופים וההיסטוריה המרתקת.

נופשב סרדיניה

אצלנו בדקה ה-90, תוכלו להיות בטוחים שחבילת הנופש שתזמינו תהיה המתאימה ביותר עבורכם. כך שהנופש שלכם בסרדיניה נמצא ממש במרחק כמה קליקים.

כאשר מזמינים חבילת נופש לסרדיניה נהנים מזמן טיסה קצר ביותר מישראל שכן שדה התעופה שבבירה מאפשר לא לבזבז זמן על נסיעות ארוכות. בסמוך, ניתן למצוא אתרים ארכיאולוגיים מרשימים כגון נמלים עתיקים ושרידים פניקיים, רומיים ואחרים. אי אפשר שלא להתרשם מהמפרצים המדהימים ומהטירות הבנויות ממש על מדפי הסלע הגדולים. 

נופשב סרדיניה ניתן לשלב עם קפיצות לאיים קטנים סמוכים, אליהם מגיעים עם מעבורות. אפשר לטייל באזורים מרהיבים ובהם תצוגות של גרנית, תוצאה מהתפרצויות געשיות בעבר. כדאי לדעת שגם מי שמתכנן בעיקר נופש למטרות רגיעה בהחלט יוכל למצוא במקום את מבוקשו. מלונות איכותיים, נופים טבעיים וטיילות מרהיבות כמו גם כפרים ציוריים מבטיחים הנאה צרופה וחוויה שלא שוכחים.

כל מי שחולם על נופש חלומי באי יפהפה, כל מי שרוצה דיל משתלם במקום לא רחוק אך עם אווירה נפלאה יקבל תמורה מלאה באי יוצא הדופן - סרדיניה.