עבור לעמוד הצעות ליוון »

חבילות נופש למיקונוס במחירי דקה ה-90

דילים למיקונוס
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע על נופש במיקונוס

מיקונוס נחשב לאחד היעדים החמים ביותר על מפת התיירות, בייחוד אם המדובר הוא על יעדי נופש. האי היווני הזו נחשב למרשים מאד מבחינה ארכיטקטורית, כולל עתיקות למכביר, חופים אטרקטיביים, מגוון בילויים רחב מאד וכן אוכל איכותי ואנשים ידידותיים. אם מוסיפים לכך את תנאי האירוח הנוחים באי, ואת הקרבה שלו לישראל, מבינים מדוע הביקוש לרכישת חבילות נופש למיקונוס צפוי לגדול בשנים הקרובות.

הזמנת דילים למיקונוס

מדי שנה, זה קורה. אינספור ישראלים מחפשים אחר מקום אידיאלי לנופש הבא שלהם, רצוי כזה שיספק עבורם את ה"חבילה המלאה". חבילת נופש למיקונוס עונה על ההגדרה הזו בדיוק ויוצרת שלם הגדול מסך החלקים שלו. האי ידוע ברמת האירוח הגבוהה שלו, כאשר ניתן למצוא בו כמה מבתי המלון היוקרתיים ביותר ביוון כולה. כתוצאה, רבים בוחרים להעביר בו מספר ימים של נופש איכותי, עם גיחות בין בריכת המלון לחופי הים, פעילויות לכל המשפחה ואוכל מפנק. יחד עם זאת, ניתן ואף מומלץ לטייל באי, במסגרת של טיול יום או בצורה של השכרת רכב, ובדרך זו להיחשף לאתרים המעניינים הפזורים לאורכו.

נופש במיקונוס

נופש במיקונוס, בתנאים האלה, נחשב למומלץ בכל קנה מידה. הגם שהוא יקר (ויוקרתי) מעט יותר ממרבית איי יוון האחרים, עדיין המדובר הוא ביעד שניתן להגיע אליו במחיר הנמוך פי כמה ביחס למקובל בתחום התיירות. כפועל יוצא של הביקוש הגבוה לאי, ובהתחשב בעובדה שהטיסה אליו קצרה ונוחה, משימת המציאה של דילים למיקונוס במחירים המשנים את חוקי המשחק היא בהחלט בגדר אפשרות הגיונית ברוב ימות השנה – ואפילו בחודשי הקיץ העמוסים.

בעת בחירת דילים למיקונוס, חשוב לתת את הדעת על פרמטרים דוגמת מספר הימים, רמת המלון, דרגת האירוח וכיוצא בזה. מומלץ מאד לראות מהו המיקום הספציפי של המלון באי, ולו מכיוון שלכל אזור בו יש חוקים משלו: ניתן למצוא מלונות באזורים שלווים, המתאימים בעיקר לזוגות או למשפחות, ולצד זה מלונות הנמצאים ב"לב העניינים" ובסמוך למקומות הבילוי הרבים של מיקונוס. בכל אחד מהמקרים, אין צל של ספק שצפוייה לכם חוויה עצומה ונופש בלתי נשכח.