עבור לעמוד הצעות לקרואטיה »

חבילות נופש לדוברובניק במחירי דקה ה-90

דילים לדוברובניק
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

מידע על נופש בדוברובניק

דוברובניק שבקרואטיה היא עיר עתיקה ומיוחדת מאד. בשנים האחרונות הפכה העיר ליעד תיירותי בולט בזכות המבנים המיוחדים שבה וגם האווירה הנפלאה שהיא מציעה למבקרים. זוהי עיר מהמאה  ה – 13, עיר שהצליחה לשמר את התרבות ואת ההיסטוריה  עתיקת היומין שלה, עיר הנחשבת גם לשער הכניסה הראשי למדינה. מי שמזמין דילים לדוברובניק יוכל ליהנות ממבחר של אטרקציות בעיר וגם פעילויות שונות, המוצעות מחוצה לה.

הזמנת דילים לדוברובניק

מי שמזמין נופש בדוברובניק יגלה יעד נהדר לבלות בו את חופשתו. דילים לדוברובניק הם הזדמנות ליהנות מנופש רגוע ושלו יותר, נופש בעיר עתיקה שבכל פינה בה כמעט ניצבים להם מבנים מרשימים ממאות קודמות. העיר העתיקה של דוברובניק היא אחד האתרים שאסור לפספס במהלך השהות בה, עיר עתיקה עם מצודות מתקופת ימי הביניים וחומה מרשימה, המקיפה אותה. גם הקתדרלה של דוברובניק היא יעד מיוחד נוסף, קתדרלה מהמאה ה – 12 הכוללת גם לא מעט עבודות אמנות מיוחדות. מי שמעוניין לחקור מעט את היהדות שבמקום, ביקור בבית הכנסת של העיר הינו בגדר חובה. זהו בית כנסת עתיק במיוחד שבצמוד אליו ישנו מוזיאון קטן המספר את סיפורה של הקהילה היהודית במקום. מי שמזמין נופש בדוברובניק במסגרת חופשה עם הילדים, האקווריום הוא יעד אטרקטיבי מאד וגם המוזיאון הימי.

נופש בדוברובניק

דיל לעיר המיוחדת הזו הוא הזדמנות לקחת פסק זמן ולבלות כמה ימים מול מבנים עתיקים מאד. בעיר ישנם לא מעט בתי מלון וגם מסעדות טובות המגישות את מיטב המנות הקרואטיות. כדאי להסתובב בין סמטאותיה של דוברובניק, להקדיש לביקור כמה ימים, וגם לבקר באתרי החובה שבה. כך אפשר ללמוד עליה ועל המדינה וגם לחוות אותה קצת יותר לעומק.