עבור לעמוד הצעות לפולינזיה הצרפתית »

חבילות נופש לבורה בורה במחירי דקה ה-90

דילים לבורה בורה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

מידע על נופש בבורה בורה

בורה בורה הינו אי ידוע ששוכן באוקיינוס השקט. המקום, שמהווה יעד תיירותי נחשב, התפתח בתהליך גיאולוגי מעניין כתוצאה מהתפרצות הר געש תת ימי. האי, בעל פני השטח ההרריים מוקף בלגונה מרהיבת עין ולמרבה המזל, פסגת הר הגעש כבר איננה פעילה. כיום, ישנו קשר הדוק בין האי לבין צרפת ומרבית התושבים דוברי צרפתית שוטפת.

הזמנת דילים לבורה בורה

אם גם אתם מתעניינים ביעד החלומי בורה בורה, כדאי מאד לברר את המחירים השונים עבור האטרקציות שמעניינות אתכם. לרוב בורה בורה מתאים לירח דבש וחופשה לזוגות צעירים, האי השקט מציע נופים מרהיבים וחופי ים לבנים המזמינים אתכם לנפוש, להירגע ולקחת פסק זמן הכרחי מקצב החיים המודרני.

נופש בבורה בורה

כאשר מזמינים חבילות נופש לבורה בורה צריכים להיות מוכנים לכך שמגיעים למקום שנראה כמו ציור של גן עדן. זהו אכן גן עדן שמאוכלס בדלילות ושלא נהרס על ידי הציוויליזציה המודרנית. רבים מהתיירים והנופשים שמגיעים למקום נוהגים לשלב שיט נפלא בארכי פלג האיים הסובב ויש גם רבים שיוצאים לצלילה עם מדריך או בלעדיו ופעילויות ימיות נוספות.

חבילת נופש לבורה בורה מתאימה מאוד גם לכל מי שרוצה נופש רומנטי יוצא מגדר הרגיל ולכל אלה שלא מסתפקים בירח דבש שגרתי. זהו המקום המתאים לחופשה משפחתית לא שגרתית וזהו גם המקום המתאים לכל מי שרוצה ליהנות מפארק ימי מרהיב, צפייה באלמוגים וחופים יפים וכן למי שמחפש מסיבות בראש צעיר שאין בשום מקום אחר בעולם.

נופש בבור הבורה יכול בקלות ללבוש צורה שליווה או תוססת לכל טעם ולכל אחד. זאת, בזכות האווירה, הנוף, ושלל התיירים. השלווה והשקט ויכולים להפוך במקומות המתאימים לחוויה סוערת של מסיבות חוף ומוזיקה בלי סוף. את החוויה של הביקור שווה לצלם ואין ספק שזהו נופש שלא שוכחים לעולם.