עבור לעמוד הצעות ליוון »

חבילות נופש לאתונה במחירי דקה ה-90

דילים לאתונה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע על נופש באתונה

אתונה היא עיר נהדרת ומומלץ לבלות בה כמה ימים. היא נחשבת לשער הכניסה הראשי של יוון וגם מוקד תיירותי המושך אליו רבים. אתונה, בירת המדינה, מציעה מגוון של אטרקציות נהדרות וגם היסטוריה עשירה, המספרת את סיפורה המיוחד של העיר וגם את סיפורה של יוון העתיקה. הזמנת דילים לאתונה היא הזדמנות להכיר מקרוב את הבירה האירופאית המיוחדת הזו, הזדמנות לשהות בה כמה ימים במסגרת חופשה עם המשפחה, עם החברים או עם בן או בת הזוג.

הזמנת דילים לאתונה

נופש באתונה מאפשר לשוהים בעיר לנצל את ימי החופשה ולבלות בעיר מיוחדת במינה. כבר לאחר הנחיתה בשדה התעופה הגדול שבה קשה להתעלם מהריחות, מהצבעים ומהאווירה שהיא מציעה. מי שמזמין דיל לאתונה, בין אם בחודשי הקיץ החמים ובין אם בחורף, יגלה עיר שיש לה לא מעט מה להציע. בעיר ישנם כמה אתרי חובה שאסור לפספס, במהלך השהות, כמו האקרופוליס, העיר העליונה של אתונה, שבה שרידים בני אלפי שנה, כמו העיר התחתונה שנמצאת למרגלותיה ומתחם השוק – אגורה. הגנים הלאומיים באתונה הם יעד נהדר ומיוחד מאד, והם צמודים לבית הפרלמנט. הם כמעין ריאה ירוקה במרכז העיר, שבשטחה נמצאים אתרים נוספים כמו מוזיאון בוטני, פסלים רבים וגם גן חיות.

נופש באתונה

מי שמתכנן להזמין נופש באתונה ודיל של כמה ימים מומלץ לו להזמין זאת מראש ובמיוחד אם מתכנן לשהות בה בחודשי הקיץ. אתונה מושכת אליה המוני מבקרים מכל העולם וגם לא מעט חובבי היסטוריה. רבים משלבים את הביקור בה לצד ביקור ביעדים נוספים במדינה וגם לצד ביקור או נופש באחד מהאיים המקסימים של יוון. כדאי לבחון כמה דילים שונים לאתונה, להשוות ביניהם ולבדוק איזה מהם הוא הפתרון המתאים והנכון ביותר לחופשה הקרובה.