עבור לעמוד הצעות לבריטניה »

טיול מאורגן ללונדון במחירי דקה 90

טיול מאורגן ללונדון
בחר

מידע על טיולים מאורגנים בלונדון

 

לונדון, בירת אנגליה, מציעה הרבה יותר מאשר אנשים אדיבים, מוזיקה טובה וטלוויזיה מצוינת. זוהי אחת הערים האטרקטיביות ביותר לטיולים בכל אירופה, וזאת עקב רשימה כמעט אינסופית של אתרי חובה, מוסדות היסטוריים, מרכזי תרבות, מרכזי קניות וכל מה שצריך לחופשה מהנה מאד בת מספר ימים (לפחות). בתנאים האלה, ברור מדוע טיולים ללונדון הם תמיד מצרך מבוקש, כולל בצורה המאורגנת שלהם.


טיולים מאורגנים ללונדון המלכותית

טיול מאורגן ללונדון מאפשר, פשוטו כמשמעו, לטעום מכל מה שיש לעיר הזו להציע. הבוחרים באופציה זו יוכלו ליהנות מטיול אשר לוח הזמנים שלו מאורגן באופן מוקפד, וזאת במטרה לראות את כל מה שחשוב לראות בלונדון. אין צל של ספק שטיול ללונדון מהסוג הזה יאפשר לקבל את כל המידע שחשוב לדעת על העיר, מה שתורם עוד יותר לחווית הביקור בה ומעניק את הערך המוסף החיוני כל כך בעת שהות ביעד כלשהו בעולם.


טיול ללונדון – ארמון המלכה, פיש אנד צ'יפס

טיולים מאורגנים ללונדון יכללו בתוכם רשימה מרשימה של אתרים לביקור. זה מתחיל עם כמה מהסמלים המזוהים ביותר עם לונדון, דוגמת שעון הביג בן, גלגל הענק London Eye, בנייני הפרלמנט או ארמון המלוכה (לרוב, הטיול יתוכנן כך שהשהות במקום תהיה במהלך טקס חילופי המשמרת המפורסם). לצד אלה, אפשר להזכיר גם אתרים היסטוריים בעלי חשיבות מכרעת, דוגמת מצודת לונדון או קתדרלת סנט פול, מוזיאונים מהשורה הראשונה בעולם (הגלריה הלאומית, המוזיאון הבריטי, מוזיאון ויקטוריה ואלברט, מוזיאון הטבע, מוזיאון המדע ועוד) ושאר מקומות מומלצים. אסור לוותר גם על הפארקים של לונדון, בראשם הייד פארק או פארק רידג'נטס.


טיול ללונדון מאפשר להיחשף לאחת התרבויות המעניינות ביותר בעולם. בזמן הפנוי ניתן לעשות קניות באחד הרחובות המפורסמים בעולם, הלא הוא רחוב אוקספורד. לונדון ידועה גם בתיאטראות האיכותיים שלה, כך שצפייה בהצגה מבין המיטב שמוצג בעיר במהלך הביקור היא בגדר חובה. חובבי הכדורגל לא יוותרו על משחק של אחת הקבוצות הלונדוניות הפופולאריות ביותר בעולם, כשגם חובבי הקולינריה צפויים ליהנות: הרי אי אפשר באמת לבקר בלונדון מבלי לטעום את הפיש אנד צ'יפס, המאכל הלאומי האנגלי.