עבור לעמוד הצעות לתורכיה »

טיול מאורגן לאיסטנבול במחירי דקה 90

טיול מאורגן לאיסטנבול
בחר

מידע על טיולים מאורגנים באיסטנבול

 

בדרך כלל, כשמדברים על טורקיה, רבים מעלים לנגד עיניהם את הקלאבים למיניהם, ואת הביקורים התכופים בין הבריכה לחוף הים. אלא שטורקיה מציעה גם הרבה מאד אתרים שכדאי לראות, כמובן שבשילוב הנופש. טיולים לאיסטנבול, בהקשר הזה, נחשבים לאופציה מומלצת בכל קנה מידה, וזאת עקב היותה אחת הערים היפות באזור המזרח התיכון, אולי אפילו באירופה.


טיולים מאורגנים לאיסטנבול המיוחדת

טיול מאורגן לאיסטנבול הוא הדרך המומלצת כיום להתרשם מכל מה שיש לעיר הזו להציע. המדובר, אגב, הוא בלא מעט דברים, שעה שאיסטנבול מציעה מספר מספק של אטרקציות יכולות למלא מספר ימים לפחות, אולי אפילו שבוע ומעלה. הטיול המאורגן, בהמשך לכך, מאפשר ליהנות מביקור בכל מה שחשוב באמת לבקר בו ולקבל את כל המידע שהופך את הטיול מיוחד עוד יותר: סיפורים היסטוריים, רפרנסים תרבותיים, אנקדוטות, וכמובן – התייחסות בלתי נמנעת ל"קשר הישראלי", אשר נוכח בלא מעט פינות באיסטנבול. בכך, ניתן לחוות את העיר במלואה, מטרת על בכל ביקור במדינה זרה.


טיול לאיסטנבול – מפגש בין המזרח למערב

אחד היתרונות של טיול לאיסטנבול נוגע לכך שהעיר משלבת היטב בין החדש לישן, או בין המזרח למערב. מצד אחד, העיר מאפשרת להתרשם מהתרבות הטורקית האותנטית, וממגוון רחב של אתרים המבטאים את ההיסטוריה העשירה של האזור. ארמון טופקאפי, כנסיית החוכמה הקדושה איה סופיה, ארמון דולמאבהצ'ה, המסגד הכחול או בתי מרחץ הפועלים כבר כמה מאות שנים הם חלק מהאפשרויות המומלצות יותר, מהבחינה הזו, אשר ביקור בהם לא יכול שלא להרשים את התייר הממוצע.


מן העבר השני של המשוואה, איסטנבול היא עיר מודרנית במלוא מובן המילה. ניתן למצוא ביטוי לכך, כמובן, במוזיאון לאומנות מודרנית הפועל בעיר מזה כעשור או במוזיאון החדש "סנטרל איסטנבול", אך גם בשורה ארוכה של מרכזי קניות, שווקים, מתחמי בידור ושלל אטרקציות. גם בשעות הערב, בהמשך לכך, ניתן ליהנות משורה ארוכה של בילויים, מכל הצורות ולבני כל הגילאים.


על כל פנים, השילוב הזה שמציעה איסטנבול יוצר שלם הגדול מסך החלקים שלו והופך טיולים מאורגנים לאיסטנבול בפרט, או טיולים בה כמכלול, למומלצים אפילו יותר.