עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

טיול מאורגן לסיציליה במחירי דקה 90

טיול מאורגן לסיציליה
בחר

מידע על טיולים מאורגנים בקטניה סיציליה

האי האיטלקי סיציליה נחשב לאחד היעדים היפים והרומנטיים ביותר בכל אירופה. טיול לסיציליה מומלץ עקב רשימה ארוכה מאד של סיבות, ובכלל זה אתרי טבע, נופים עוצרי נשימה, אתרים היסטוריים, אוכל מצוין ותרבות עשירה. כתוצאה מכל אלה, לא מפתיעה העובדה שבשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים גילו את הקסם של סיציליה.


טיולים מאורגנים לסיציליה הכחולה

סיציליה מציעה את ה"חבילה המלאה" עבור אלה המבקרים בה, כך שטיול בה רצוי להתבצע לפרק זמן של שבוע לפחות. טיולים מאורגנים לסיציליה, בהמשך לכך, מאפשרים טעימה מכל המיטב שהיא מציעה, עם מסלול מוקפד הכולל בתוכו ביקור במיטב אתרי החובה שלה. אין לשכוח כי למרות שמדובר באי, סיציליה הוא מקום לא קטן, אשר האתרים המעניינים בו אינם בהחלט נמצאים בסמוך זה לזה. לכן, טיול עצמאי באי חייב להתבצע באמצעות רכב מושכר ומצריך תכנון מוקפד במיוחד. טיול מאורגן, כמובן, מונע את כל אלה ונחשב לפשוט יותר.


טיול לסיציליה – חופים, נופים ותרבות

קצרה היריעה מלפרט כאן באריכות על כל המקומות שניתן לראות במסגרת טיול מאורגן לסיציליה. חובבי הטבע ישמחו בוודאי לטפס על הר הגעש אתנה, הגבוה ביותר באירופה, ולצפות בנוף המדהים הנשקף ממנו. גם אנשים המעוניינים לשלב טיולים לסיציליה עם נופש ימצאו כאן את מבוקשם. לכל אורך סיציליה פזורים חופים מרשימים, כאשר הטיול עשוי בהחלט לכלול בתוכו שייט לאיים אחרים המקיפים את סיציליה, דוגמת האיים האיאוליים. זו גם הזמנות לבקר בהר הגעש סטרומבולי ולצפות, במרחק בטוח, בהתפרצות לבה ממנו.


סיציליה כוללת בתוכה ערים אשר הביקור בהן הוא בגדר חובה. הן בקטאניה והן בפאלרמו ניתן למצוא קתדרלות, ארמונות, כיכרות, פארקים ואתרים מעניינים אחרים. העיר העתיקה טאורמינה נחשבת לאחת ה"פנינים" של האי, עם אמפיתיאטרון מרשים ממנו נשקף נוף עוצר נשימה. אנה היא עיר עתיקה יפה לא פחות, אשר מספקת את אחת מנקודות התצפית היפות באירופה. הטיולים לא ידלגו גם על העיר העתיקה סירקוזה, עירו של ארכימדס.


לבסוף, לא ניתן שלא לדבר על התרבות המזוהה עם סיציליה. טיולים מאורגנים לסיציליה לא יכולים שלא לכלול בתוכם סיפורים על טרילוגיית "הסנדק" הקולנועית, אשר העלילה שלה התרחשה באי. מכל אלה, אפשר לטעון בפה מלא דבר אחד: טיול לסיציליה הוא בגדר הצעה שלא ניתן לסרב לה.