עבור לעמוד הצעות לגרמניה »

טיול מאורגן לברלין במחירי דקה 90

טיול מאורגן לברלין
בחר

מידע על טיולים מאורגנים בברלין

 

ברלין נחשבת ליעד מבוקש עבור ישראלים: לא רק אלה המעוניינים לעבור לחיות בה, כמובן, אלא גם אינספור תיירים מדי שנה. הסיבה העיקרית לכך היא שלא קשה למצוא סיבות בגינן טיול מאורגן לברלין נחשב למומלץ בכל קנה מידה. זוהי אחת הערים היפות באירופה, עיר המשלבת היטב בין הישן לחדש ועיר בה התרבות עשירה ומגוון הבילויים רחב במיוחד.


טיולים מאורגנים לברלין התרבותית

טיול לברלין, בין אם עצמאי ועל אחת כמה וכמה במקרה של טיול מאורגן, מאפשר להיחשף לרשימה פשוט מרשימה של אתרי חובה. כמה מהמקומות שפשוט לא ניתן לוותר עליהם בעת ההגעה לעיר הם שער בנרנדנבורג (סמל העיר למעשה), בניין הרייכסטאג, כיכר ז'נדארמנמארקט, האנדרטה לזכר יהודי אירופה, המוזיאון לאומנות עכשווית, המוזיאון היהודי ועוד. גם במרחק נסיעה קצר ניתן למצוא לא מעט יעדים מרשימים, דוגמת אגם שלכטנזה הרגוע עד מאד.


טיול לברלין – אופרה, היפסטרים ואמנות

סיבה נוספת בגינה טיולים מאורגנים לברלין הם בגדר המלצה ברורה נוגעת להיותה של העיר אחד המרכזים התרבותיים החשובים ביותר באירופה כולה. גם כאן, ניתן להצביע על הרבה מאד אתרים מרכזיים: ראשית, העובדה היא שהפילהרמונית של ברלין היא תזמורת קלאסית מהמובילות בעולם. בברלין ניתן למצוא שלושה אולמות אופירה, אשר ביקור בהם מהווה חוויה של ממש גם כן. לצד אלה, תוכלו למצוא בעיר מתחמי תרבות, חלקם אלטרנטיביים במהותם, או אפילו את מעוזי ההיפסטרים של העיר: מתקן השאיבה שהוסב למוקד התרבות Radialsystem V, כמו גם תחנת רכבת שהוסבה עם הזמן למוזיאון (Hamburger Bahnhof), הן דוגמאות מובהקות לכך.


בברלין תוכלו למצוא, כפי שנרמז מעלה, עשרות רבות של מוזיאונים, חלקם מהשורה הראשונה בעולם בתחומם. לכן, טיול לברלין לא יכול שלא לכלול בתוכו ביקור במספר מוזיאונים לפחות, כאתר חובה הוא "אי המוזיאונים" המאגד תחתיו כמה מהמוזיאונים המרכזיים של העיר.


ברלין, בהמשך לכך, היא עיר צעירה מאד. בשעות הלילה ניתן להצביע על מגוון אינסופי של מסעדות, פאבים ומועדונים, היוצרים סצינת חיי לילה עשירה במיוחד. אלה הסולידיים יותר יוכלו למצוא ערבי פולקלור ותרבות, אשר גם בהם ידועה ברלין.