מחירי טיסה(הלוך) לפי תאריך
לחצו על העמודות לבחירת תאריכים חלופיים
$0
טיסת הלוך
טיסת חזור
חפש מחדש

טיולים מאורגנים לסין במחירי דקה ה-90

בייג`ינג הקסומה

בייג'ינג10 ימים11.01.19 - 02.01.19
טיסות:הלוך מתל אביב אל בייג'ינגחזור מבייג'ינג אל תל אביב
$
7
3
4
מחיר לאדם החל מ -
סה״כ מחיר $1467

בייג`ינג נפלאות העיר המסקרנת - BJS

בייג'ינג10 ימים21.12.18 - 12.12.18
טיסות:הלוך מתל אביב אל בייג'ינגחזור מבייג'ינג אל תל אביב
$
9
6
9
מחיר לאדם החל מ -
סה״כ מחיר $1938
לחץ להצגת מפה

מפת סין

מידע על סין

טיול מאורגן לסין

סין מעוררת עניין רב בקרב תיירים מישראל, ולכן אין זה פלא כי הפכה בשנים האחרונות ליעד מועדף. טיול מאורגן לסין נחשב לדרך הנוחה והבטוחה ביותר לגלות את נפלאות המדינה האקזוטית העצומה בגודלה, מדינה בעלת היסטוריה עתיקה ותרבות עשירה הנמשכת לאורך אלפי שנים. טיול לסין כולל ביקור באתרי חובה כמו החומה הסינית, העיר האסורה, מקדש השמיים ועוד.

טיולים מאורגנים לסין הקסומה

רוב התיירים מישראל ומכל מדינות העולם שמגיעים בפעם הראשונה לסין נוהגים לסייר במסגרת טיולים מאורגנים לסין בגלל גודלה העצום של המדינה וקשיי השפה. טיול מאורגן לסין הקסומה והייחודית מתחיל על פי רוב בבייג'ין, עיר הבירה הפוליטית והתרבותית, ובה שפע אתרים היסטוריים מרתקים וקסומים כמו העיר האסורה ששימשה כמרכז השלטון של קיסרי סין בעת העתיקה וממנה ניהלו 24 קיסרים את האימפריה הסינית. מבייג'ין ממשיכים במסגרת הטיול לסיור בחומה הסינית העתיקה ממנה ניתן להשקיף לעבר נוף מרהיב ביופיו וליהנות מהחומה הקסומה שיש הטוענים כי ניתן לראותה מהחלל.

טיול לסין כולל ביקור בשנגחאי, אליה מגיעים באמצעות רכבת מהירה או טיסה. בעיר הידועה בכינויה פריס של המזרח הרחוק מבקרים בעיר העתיקה על שלל סמטאותיה הציוריות ומסיירים בין מבנים קולוניאליים בעלי ארכיטקטורה מרשימה. בשנגחאי מסקרים ברובע היהודי ובבית הכנסת העתיק שמשמש כיום כמוזיאון חשוב לתיעוד חיי הקהילה היהודית. משגנחאי ממשיכים לשיאן, עיר הבירה הקדומה מתקופת שושלת צ'ין, ממנה יצאו בעבר שיירות לדרך המשי, וכיום ניתן לבקר בשלל הפגודות הקסומות ובמבנים עתיקים מיוחדים כמו גם במוזיאון חיילי הטרה קוטה הידוע. בהמשך הטיול מבקרים ביעדים קסומים ונפלאים נוספים כמו מקאו, גווילין, יאנגשו ועוד.

טיול לסין - נפלאות הדרקון הסיני

טיול לסין מהווה דרך נפלאה להכיר את עלילות הדרקון הסיני, יצור אגדי נפלא ומבשר טובות שמופיע במסורת הסינית העתיקה. הדרקון הסיני הוא אחד מ- 12 המזלות בלוח השנה הסיני ויש הטוענים כי מי שנולד בשנת הדרקון נחשב לבר מזל. הדרקון היווה את סמלם של קיסרי סין בתקופת שושלת צ'ינג ולאורך הטיול מבקרים באתרים חשובים לכבוד הדרקון וניתן לראותו במופעי הריקוד ובפסטיבלים מסורתיים מקומיים.

טיולים מאורגנים ליעדים פופולאריים בסין

TripAdvisor