דילים ליוון

נופש בארץ ובחו"ל: דילים, טיסות, חבילות נופש, מלונות – מגוון מבצעים
בחר יעד
מתאריך
עד תאריך
הרכב
חדר:
2
0
0
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
הירשם לקבלת מבצעי
הרגע האחרון ישירות למייל שלך
שולח נתונים...
הפרטים נקלטו בהצלחה
הפרטים לא נקלטו, אנא נסה שנית

חופשה ביוון ברמה אחרת ובמחירי דקה 90

אני לא יודע מה אתכם, אך כאשר אני שומע יוון אני מייד רואה בעיני חופים שטופי שמש עם מים כחולים, וניגוני בוזוקי בטברנה בשעות הערב. אלו הם באמת החוויות שתוכלו לפגוש ביוון, אך זהו רק חלק קטן ממה שיש ליוון להציע לתיירים. לא במקרה יוון היא אחד המקומות המתוירים ביותר באירופה. היא מציעה מבחר של איים קסומים, וגם ערים גדולות כמו אתונה וסלוניקי. יש בה חופים קסומים, אתרים ארכאולוגיים מרשימים בהם התחילה התרבות המערבית, אוכל נהדר וגם מסיבות וקניות. חופשה ביוון היא שילוב של חופים, הרים, טבע והיסטוריה.

אם תרצו לפגוש את החופים של יוון, המקום הטוב ביותר הוא באיים היוונים, וכאלו יש בשפע. אתם יכולים לבקר ברודוס, קורפו, קוס, כרתים, מיקונוס ורבים אחרים. לכל אי יש את האופי המיוחד שלו וכדאי ללמוד עליהם קצת לפני שמבקרים בהם. כל אחד יכול למצוא את מה שהוא מחפש. ישנם חופים מאורגנים ומסודרים, ישנם חופים בתוליים וישנם גם חופים המלאים במוזיקה ובליינים מכל העולם הבאים לבלות כאן. ברבים מהחופים תוכלו לעסוק בצלילה ופעילויות ספורט ימי ואתם תיהנו מכל רגע.

מי שרוצה לראות את ההרים הקסומים ואתרי הטבע יכול לעשות זאת ברכס הפינדוס המשתרע על פני 160 קילומטר. בחלקו הצפון מזרחי של הרכס נמצא הפארק הלאומי היבשתי הגדול ביותר של יוון. הפארק משתרע על פני כ 2000 קמ“ר ובשטחו כפרים יוונים אותנטיים. יש כאן הרבה טבע, תופעות גאולוגיות מיוחדות וגם תרבות יוונית מסורתית. ניתן לבקר גם באזור חבל אבריטניה המזכיר את שווייץ ופסגותיו המיוערות אפילו מתכסות בשלג בחורף.

כמעט בכל מקום ביוון תוכלו לפגוש את ההיסטוריה העשירה הבאה לידי ביטוי באתרי עתיקות מרשימים ומוזאונים המספרים את סיפורה של יוון. האקרפוליס באתונה הוא אחד המקומות המפורסמים, אך יש גם דברים אחרים. מי שמכיר את סיפורי המיתולוגיה היוונית בוודאי ירצה לבקר במקדש אפולו בדלפי או מקדש אתנה. אך ישנם גם אתרים היסטוריים מתקופות מאוחרות יותר. למשל המגדל הלבן של סלוניקי הוא מקום שכדאי לבקר בו. זהו מבצר מרשים אותו הקימו העות‘ומנים במאה ה 13 והוא נמצא על קו המים.