עבור לעמוד הצעות לטנזניה »

טיסות לזנזיבר במחירי דקה 90

טיסות לזנזיבר
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע על טיסות לזנזיבר


חופשה בזנזיבר היא משאת נפשו של כל מי שמחפש שקט, שמש, ים, חוף לבן ועצי קוקוס. האי, שוויתר על שמו המקומי לטובת שמה של העיר היחידה הנמצאת בו, זנזיבר, שפירושו בפרסית עירם של האנשים השחורים, משמש יעד תיירותי מבוקש. מזג אוויר נוח ברוב ימות השנה, חופים נפלאים, חולות לבנים והרבה ים, הופכים את האי למושלם עבור הנופשים.

מתי כדאי לטוס לזנזיבר

 ניתן לטייל בזנזיבר בכל עונות השנה, שכן בחורף לא קר, ובקיץ הרוח של שעות אחר הצהריים והערב מפיגה את החום, אולם מומלץ לוותר על הגעה בחודשים נובמבר, מרץ אפריל ומאי, שהם החודשים הגשומים, וכן, לסובלים מחום עדיף להימנע מטיסה לזנזיבר בחודש יולי.

טיסות זולות לזנזיבר

 באתר הדקה ה 90 תוכלו לחפש ולרכוש כרטיסי טיסה לזנזיבר במחירים הזולים ביותר הקיימים. האתר נוח לשימוש, ואתם מוזמנים להזין את פרטי הכרטיס המבוקש, לאחר שהזנתם את הפרטים, המערכת תבצע חיפוש, ותציג בפניכם את התוצאות שהתקבלו.

איפה כדאי לטייל בזנזיבר

  • עיר האבן, סטון טאון, היא המרכז התרבותי והכלכלי של זנזיבר. העיר נבנתה במאה ה19 על ידי הסולטאן סעיד, שליט זנזיבר דאז, שהקים אותה כמקום לעגינת ספינותיו. את ביקורכם בסטון טאון מומלץ להתחיל מוקדם בבוקר בסיור בשוק העירוני, בו תוכלו להתרשם מן הדייגים, המביאים את שללם הטרי, מנשות העיר המגיעות עם סליהן הססגוניים לבחור את הסחורה הטרייה ביותר, ומדוכני התבלינים האופייניים לאי. בתי העיר בנויים מאלמוגים ואבנים, ובחזית כל אחד מהבתים דלת עץ כבדה ומרשימה, כל דלת נבנתה על ידי אמן שהשאיר את שמו ותאריך העבודה על הדלת. המבנה העתיק ביותר בעיר האבן הוא המבצר, שנבנה בשלהי המאה ה18 על מנת להגן על העיר מפלישה ימית, שמעולם לא אירעה. בין שרידי הנמל העתיק תבחינו בגופותיהן של ספינות ואניות, שצמחיית ים מכסה אותן, והילדים המקומיים תרים אותן בחיפוש אחר אוצרות חבויים, או שרידים נשכחים שניתן לעשות בהם שימוש כלשהו.
  • בצידו המזרחי של האי, הפונה לעבר האוקיאנוס ההודי תמצאו חופים קסומים עם חולות לבנים, עצי קוקוס, ריף אלמוגים ואוכלוסייה תת ימית מגוונת.
  • במרכז האי זנזיבר נמצאת שמורת יער גוז'אני, בה צילם של עצי היער יגן עליכם מחומה הלוהט של השמש, ובין העצים תוכלו לצפות בקופי הקולובוס הייחודיים לזנזיבר.
  • כחצי שעת הפלגה מערבה מנמל זנזיבר, נמצא אי הצבים, שבעבר כונה אי האסירים. האי זכה בשם זה מכיוון שבשנים 1964-1984, שנים קשות לזנזיבר, הושלכו לאי קטן זה אסירים פוליטיים רבים. כיום האי הוא שמורת טבע, ומשמש בית גידול לצבי יבשה ענקיים.
  • עם שקיעת החמה, כאשר האוויר הופך צונן, יוצאים תושבי האי לרחובות. ברחבה הגדולה שמול הנמל החדש, בסמוך לגני ג'מהורי מתרכזים תושבים רבים, דוכני אוכל מוקמים במהירות, וכן דוכנים לממכר חפצי אומנות מקומית, מוזיקה חיה מתנגנת ונוצרת אווירה של חגיגה.