עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

טיסות לונציה במחירי דקה 90

טיסות לונציה
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר

מידע על טיסות לונציה

וונציה, עיר התעלות הקסומה, הידועה בפסטיבל המסכות המפורסם שלה, ושיט הגונדולות הרומנטי, מהווה יעד אטרקטיבי לתיירים מרחבי העולם. לעיר המופלאה יש הרבה מה להציע לתייר המזדמן אליה, ומעט מן ההיצע ננסה להביא בפניכם במאמר הבא.

 

מתי כדאי לבקר בוונציה 

העונות המומלצות לביקור בוונציה הן האביב מרץ – מאי, והסתיו, ספטמבר – אוקטובר. בחורף קר, והקיץ חם ועמוס מטיילים. קחו לתשומת ליבכם, שאם אתם באים בסתיו, כדאי להביא זוג מגפיים, למקרה שהמים יעלו מעט.
 

טיסות זולות לוונציה 

המציאות הכלכלית בישראל לא קלה, ורוב האנשים מחזיקים חשבונות בנק שנמצאים בצידו הימני של האפס רוב הזמן, הווה אומר באוברדרפט. למרות זאת, ואף על פי כן, רובנו רוצים לפרגן לעצמנו חופשות מפנקות. משום כך רבים מחפשים דרכים להוזיל את כרטיסי הטיסה. לחיפוש הזה ניתן מענה מוצלח בדקה ה90, שם ימצאו עבורכם את הטיסה הזולה ביותר האפשרית והפנויה ליעדכם.
 

איפה לבקר בוונציה 

וונציה, כאמור, בנויה על המים, והשיטוט ברחובותיה הצרים הוא חוויה מופלאה שאין להחמיצה, לפני האטרקציות ואתרי התיירות, פשוט פנו לכם זמן וצאו לשוטט ברחובות. לאחר שהעברתם כמה שעות בהיכרות אינטימית עם העיר ורחובותיה, נצא לאתרים התיירותיים.

כיכר סאן מרקו היא הכיכר המרכזית של העיר, ובה מגדל פעמונים המתנשא לגובה 99 מטרים, ניתן לעלות אל המגדל ולצפות על העיר.סביב לכיכר ניצבים בתי קפה, בהם מנוגנת פעמים רבות מוזיקה חיה.

בזיליקת סן מרקו, המפורסמת בפסיפס הזהב שלה, היא אחד המבנים המרשימים בוונציה. המעוניינים להיכנס לבזיליקה ידרשו לעשות זאת בלבוש צנוע.

התעלה הגדולה – זו הרחבה והגדולה שבתעלות וונציה, והשייט בה מספק תצפית לארמונות פאר וכנסיות, וכן לגשר ריאלטו, גשר סקאלצי, וגשר האקדמיה.

גשר ריאלטו, גשר האקדמיה, וגשר האנחות, הם שלושה גשרים שלא כדאי לפספס את הביקור בהם. גשר ריאלטו הוא הגשר העתיק ביותר שעובר מעל התעלה הגדולה. בנקודה הגבוהה שלו יש תצפית מצוינת על שני עברי התעלה, ובקצהו מתקיים שוק תוסס. גשר האקדמיה מספק תצפית יפה לתעלה הגדולה ולכנסיית סנטה מריה דלה סלוטה, וגשר האנחות הוא גשר אבן לבן, המחבר בין ארמון הדוג'ים לכלא הישן, מעל תעלת פלאצו. הגשר קיבל את שמו מאנחות האסירים שהובלו לכלא.

מוראנו – אי הזכוכית, הוא למעשה כמה איים קטנים המחוברים ביניהם בגשרים. תעשיית הזכוכית הועברה למוראנו, מחשש לשריפה בעיר, ועד היום מתקיימת במוראנו תעשיית זכוכית ענפה, וניתן לצפות בתהליך הייצור באחד מבתי המלאכה. במקום נמצא גם מוזיאון הזכוכית.

בוראנו – אי התחרה, מורכב גם הוא מכמה איים קטנים, המחוברים ביניהם בגשרים. באי ניתן לרכוש מוצרי תחרה, אם כי לא כולם מקומיים אותנטיים, בתיו של האי ססגוניים, והסיור בו, גם אם אינך מחפש תחרה, הוא מהנה ושובה את העין ואת הלב.