עבור לעמוד הצעות לרוסיה »

טיסות לסנט פטרסבורג במחירי דקה 90

טיסות לסנט פטרסבורג
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר

מידע על טיסות לסנט פטרסבורג

סנט פטרסבורג היא העיר השנייה בגודלה ברוסיה, שמה שונה לפטרוגרד, ואחר כך ללנינגרד, ובשנת 1991, לאחר שנערך משאל עם בנושא, הושב לה שמה המקורי, סנט פטרסבורג. העיר נחשבת לאחת הערים היפות באירופה, היא ממוקמת על שפת הים הבלטי בשפך הנבה, ובנויה על 42 איים טבעיים, המחוברים ביניהם ביותר מ 539 גשרים. העיר היא הגשמת חלומו של פטר הראשון, ששאף להקימה כגשר לאירופה. בניית העיר העסיקה למעלה ממליון בני אדם בתנאי עבודת פרך, אותם שרדו רק מעטים מהם. התוצאה, על כל פנים מרשימה ביותר. באילו אתרים כדאי לבקר בעיר, ומתי מומלץ להגיע, מיד נפרט.

 מתי כדאי לטוס לסנט פטרסבורג

 המבקרים בסנט פטרסבורג בחודשים מאי עד ספטמבר יזככו למזג אוויר נעים לכל הדעות, אך יחד איתו גם עומס גדול של תיירים, לאוהבי החורף מומלץ לבקר בסנט פטרסבורג בעונת החורף, בה תוכלו ליהנות מן החורף הרוסי המושלג.

 טיסות זולות לסנט פטרסבורג

 מכיוון שכרטיסי הטיסה מהווים מרכיב משמעותי בהוצאות החופשה, אך טבעי הוא שרבים שואלים היכן ניתן לרכוש כרטיסי טיסה זולים. חברת הדקה ה90 מציעה פיתרון לשאלה זו, תוכלו לפנות לאחד מנציגי החברה, והוא ימצא עבורכם את הטיסה הזולה ביותר. בנוסף, תוכלו להזין את פרטי היעד, התאריך ומספר הנוסעים באתר הדקה ה90, והמערכת תבצע חיפוש שבסופו יוצגו בפניכם הכרטיסים האופציונאליים.

 איפה כדאי לבקר בסנט פטרסבורג

 בסנט פטרסבורג קיימים אתרים רבים שאין לפספס, היריעה קצרה מלמנות את כולם, אך נציין כמה מהחשובים והמעניינים בהם. ההרמיטאג' הוא מוזיאון עצום, השוכן בכמה בניינים היסטוריים, שהחשוב ביניהם הוא ארמון החורף. במוזיאון מוצגים למעלה משלושה מליון ציורים, פסלים, ומוצגים ארכיאולוגיים. מוזיאונים מומלצים נוספים הם המוזיאון הרוסי, המציג את האוסף הגדול ביותר של אמנות רוסית מימי הביניים ועד המאה העשרים ואחת, והמוזיאון האתנוגראפי, היושב בכיכר איסקוטב, ומציג אמונות ומנהגים של 150 תרבויות שונות, היוצרות יחדיו את התמהיל התרבותי והאנושי של רוסיה. כנסיית מושיענו של הדם השפוך היא כנסייה מיוחדת ומרהיבה ביופייה, כמו לקוחה מספרי האגדות, לא כדאי לפספס. אטרקציה נוספת, הפעם לחובבי הספרות שביניכם, היא ביקור בבתיהם של הגדולים בסופריה ומשורריה של רוסיה, דוסטויבסקי, פושקין, ואנה אחמטובה, שוחרי המוזיקה יוכלו אף לבקר בביתו של רימסקי קורסקוב - חוויה מיוחדת נוספת שאין להחמיץ, היא שייט בתעלות בסנט פטרסבורג, השיט נערך בשעות היום או בערב, ומאפשר מבט אחר על העיר ובנייניה, וחוויה רומנטית לתיירים. במרחק של כשלושים קילומטר מסנט פטרסבורג נמצאת פטרהוף. שבה נמצא מתחם ארמונות וגנים יפהפה, כולל מתחם מזרקות הפרוש על פני אלף דונמים, וביניהן מזרקות מתוחכמות, שמופעלות על ידי לחיצה או דריכה על אבנים מסוימות – חוויה מענגת לילדים. במתחם ארמונות יפהפיים, פסלים ומזרקות, וגנים מטופחים. יש עוד הרבה מה לראות בסנט פטרסבורג, ואם לא תספיקו הכול בביקור אחד, תמיד תוכלו לשוב ולבקר.