עבור לעמוד הצעות לגרמניה »

טיסות למינכן במחירי דקה 90

טיסות למינכן
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע על טיסות למינכן

גרמניה בכלל ומינכן בפרט הפכו ליעד אטרקטיבי מאוד עבור התייר הישראלי. במינכן ניתן למצוא את הניחוח של אירופה הקלאסית באופן מזוקק וטהור ביותר. גם האוכל המקומי, מרכזי הקניות ובתי המאפה ששמם יצא למרחוק מהווים אבן שואבת וכך גם מתחמי התרבות, הבילוי והבידור.

מתי כדאי לטוס למינכן?

השאלה מתי כדאי לטוס למינכן תלויה מאוד בשאלה נוספת - איזה טיול מתכננים. עבור מרבית התיירים הישראליים, אלה שאינם חובבי ספורט חורף וסקי, פחות מומלץ להגיע בעונת החורף או בסמוך לה. החל מחודש מאי מתחיל מזג האוויר להיות נוח ומזמין ואין ספק שגם שיא הקיץ במינכן לא יוצר קשיים מיוחדים אצל התייר הישראלי.

טיסות זולות למינכן

כיום ניתן בהחלט גם במשימה של מציאת טיסות זולות למינכן וכן גם דילים כדאיים. הדרך למחירים המשתלמים עוברת כמובן בחברות מתמחות כגון הדקה התשעים. בחברת הדקה התשעים ניתן למצוא דילים וטיסות גם לחובבי המציאות של הרגע האחרון וכן גם ליחידים, זוגות ומשפחות שמתכננים את הטיול למינכן מבעוד מועד.

איפה לטייל במינכן

טיול למינכן יכול בקלות לכלול שילוב של ארמונות, טירות, מוזיאונים, תיאטראות, בתי קפה מקומיים, מסעדות טובות. גם פארקים יפים לא חסר וכן מגוון רחב של אירועים והופעות שמתקיימים בשפע בפרט בעונת התיירות. בין המקומות שכדאי לייחד להם זמן:

  • ארמונות יפהפיים – ארמון המלוכה ההיסטורי הינו כיום למעשה מוזיאון מרשים לכל דבר ועניין. ארמון המלוכה שופע אולמות מרהיבים, רהיטים מעוצבים, חפצי אומנות מלאכת מחשבת. גם ארמון שליסהיים מומלץ מאוד לביקור.
  • מבנים מיוחדים – לא רק ארמונות יפים מצויים במינכן. גם מבנים מיוחדים לא חסר ובהם בין היתר מצויים מתחם שער הניצחון הגדול, שער איזר, אנדרטאות קלאסיות וחדשות (כגון אנדרטת מלאך השלום).
  • פארקים וגנים – לא מעט פארקים יפים וגנים נפלאים ניתן למצוא במינכן ובסביבתה הקרובה. הפארק האנגלי, למשל, הוא אחד המפורסמים שבהם אך הוא בהחלט לא היחיד. בפארקים ניתן למצוא הרבה ירוק בעיניים, אגמים טבעיים או מלאכותיים, ברבורים וציפורים. תיירים ומקומיים נוהגים לפקוד את הפארקים להליכה רוגעת, לבילוי בזוג או במשפחה ופשוט – למנוחה.
  • כנסיות שכדאי לבקר בהן כוללות את כנסיית תיאטין, כנסיית סן מיכאל וכנסיית אסאם בעלת הפיתוחים המרהיבים והתקרה הגבוהה. בנוסף, לא כדאי לוותר על גלריות מרהיבות עין ומוזיאונים לאומנות יפה או קלאסית. משכן האומנויות של מינכן, למשל, שמצוי למרבה הנוחות בתוך הגן האנגלי, מספק הצצה למוצגים מרהיבים, מיוחדים ומעניינים.
  • כיכרות מיוחדות – גם במינכן ניתן למצוא מבנים בעלי ארכיטקטורה קלאסית וכן כיכרות עירוניות בעלות ייחוד ועניין. כיכר מריאנפלאץ העתיקה (קיימת קרוב לאלף שנים) משכה עניין רב כבר לפני מאות שנים ועדיין לא נס ליחה. באזור הכיכר מבנים עתיקים ויפים שמושכים חובבי ארכיטקטורה רבים וגם תיירים מן השורה.