עבור לעמוד הצעות לרוסיה »

טיסות למוסקבה במחירי דקה 90

טיסות למוסקבה
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר

מידע על טיסות למוסקבה

טיסות למוסקבה הן אומנם ארוכות למדי, אבל הטיול המיוחד שבא לאחר מכן – הופך אותן לכדאיות מאוד.

מתי כדאי לטוס למוסקבה?

תיירים שמתכוננים לצאת לרוסיה ובפרט למוסקבה שואלים את עצמם מתי כדאי לטוס. התשובה לשאלה זו תלויה בסוג הטיול ששואפים אליו. התקופה הקלאסית ביותר לטייל במוסקה עבור רוב התיירים היא בקיץ. ביוני, יולי ואוגוסט ואפילו בספטמבר עונת התיירות בשיאה ומזג האוויר מאפשר לקיים גם טיולים בחיק הטבע, בשמורות, אפילו ביערות. עם זאת, מי שרוצה לראות מהו חורף רוסי אמית ייהנה מאוד גם מתיירות חורף תחת מעטה של שלג לבן ומקסים.

טיסות זולות למוסקבה

בזכות חברות תיירות כמו הדקה התשעים, אפשר בהחלט להגשים את היעד של טיסות זולות למוסקבה. מובן שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לעונה הנבחרת (בחורף, למשל, יותר זול) אולם בדקה התשעים המחירים תמיד משתלמים. בין אם נוסעים לזמן קצר ובין אם נוסעים לטיול ארוך, דילים וחבילות נופש שמציעים בחברה הידועה בהחלט מפתיעים מאוד לטובה.

איפה לטייל במוסקבה

מוסקבה, כידוע, היא לא סתם עיר. זהו מקום עצום בגודלו, שניתן להעביר בו טיולים רבים בלי להספיק את הכל. עם זאת, יש כמובן מקומות שחובה לטייל ולבלות בהם, ואפשר לעשות זאת גם במסגרת זמן מצומצמת יחסית.

  • הקרמלין והכיכר האדומה – מתחם הקרמלין וסביבתו הקרובה כוללים למעשה הרבה מאוד מבנים חשובים ואתרים מעניינים. ארמונות וקתדרלות, מרכזי שלטון מהתקופה הקומוניסטית ומגדלים עם צריחים נישאים– הכל מרהיב עין ומרשים.
  • תרבות במוסקבה – מוסקבה כוללת בתוכה מרכזי תרבות רבים, ששמם יצא לתהילה. בין היתר לא כדאי לפספס ביקור בתיאטרון הבולשוי, חובבי הספרים יתרשמו בהחלט מהספרייה הלאומית העצומה של רוסיה וכמובן שלא כדאי לפספס את המוזיאונים המרשימים של העיר (המוזיאון הטכני, למשל, מומלץ מאוד), את הקתדרלות והכנסיות כגון קתדרלת הבשורה או כנסיית המלאך מיכאיל.
  • מלבד הקרמלין וכל אותן קתדרלות, מוזיאונים ומתחמי תרבות ידועים, אפשר בהחלט ליהנות גם מטיולים בטבע הרוסי בזכות שמורות ופארקים, חלקם גדולים וכבירים. פארקהלאומילוסיניאוסטרובהידוע כולל בתוכו מגוון תצורות קרקע ונוף, חלקו גבוה למדי ויש בו גם יערות גדולים ונהר שוצף.
  • פארק הפסלים של מוסקבה – פארק מסוג אחר, שנקרא גם גן הפסלים, מציעה חוויה מיוחדת בזכות מאות פסלים מרהיבי עין ומיוחדים. המתחם הגדול מציע חוויה ייחודית תחת כיפת השמים ולכן עדיף להגיע לשם במזג אוויר נוח.
  • פארק נוסף, שמיועד בראש ובראשונה למשפחות ולילדים הוא פארק גורקי, על שמו של איש הרוח והספר המפורסם. הפארק גדול מאוד ומצויים בו מתקני שעשועים ואטרקציות לכל הגילאים – החל מפעוטות וכלה בחובבי אקסטרים מבוגרים.
  • אתרים מעוררי עניין נוספים הינם מוזיאון המלחמה הקרה, שמציג היטב את המאבק הבין גושי, גן אלכסנדר הסמוך לקרמלין, מוזיאון החלל וכן מגדל שוחוב שנישא לגובה של יותר ממאה וחמישים מטרים.