עבור לעמוד הצעות למלטה »

טיסות למלטה במחירי דקה 90

טיסות למלטה
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר

מידע על טיסות למלטה

מדינת מלטה, השוכנת דרומית לסיציליה, היא מדינה המורכבת מחמישה איים, שהעיקריים בהם הם מלטה וגוזו. האי מלטה ידע כובשים רבים, שכל אחד מהם הותיר את רישומו, ומכאן שפע האתרים ההיסטוריים באי. הקדומים שבממצאים הארכיאולוגיים במלטה הם מקדשים משנות 3600 לפנה"ס, גם הפניקים והרומאים הותירו בעיר את רישומם, פאולוס, שליחו של ישו הגיע לאי והמיר את דתם של תושביו לנצרות, האימפריה הביזנטית, וגם הערבים הגיעו לאי, ומלטה עברה עוד ידיים רבות, עד שזכתה בעצמאות בשנת 1964. מה יש לעשות במלטה, באיזו עונה מומלץ להגיע, והיכן תרכשו כרטיסים זולים, כל זאת להלן.

 

מתי כדאי לבקר במלטה

 מזג האוויר במלטה דומה מאוד למזג האוויר בישראל, והוא יחסית נוח במשך כל השנה. העונות המומלצות הן האביב, בין מרץ ליוני, והסתיו, בין ספטמבר לאוקטובר, שבהן לא חם ולא קר מדי, וכמו כן, אין עומס גדול של תיירות.

 

טיסות זולות למלטה 

רובנו מחפשים את הדילים השווים והכרטיסים הזולים, שכן, חופשות הן עסק יקר. כיצד, אם כן, נוכל למצוא כרטיסי טיסה זולים למלטה? באתר הדקה ה 90 תוכלו לחפש כרטיסי טיסה זולים ליעדים אותם תזינו במערכת. המערכת נוחה למשתמש, ומבקשת כי תזין את הנתונים של הטיסה שאתה מחפש. לאחר שהזנת את הנתונים כראוי, המערכת תבצע חיפוש, שבסופו יוצגו בפניך התוצאות. 

 

איפה כדאי לבקר במלטה

  • עיר הבירה של מלטה היא וולטה, עיר יפהפייה, ובה כמה אתרים שלא כדאי לפספס, ביניהם שדירת הסמטאות, מדרחוב גדול ובו שלל מסעדות ובתי קפה, חנויות קטנות, דוכני מזכרות וממתקים, מומלץ לבקר בקפה קורדינה הוותיק, שפתוח לקהל מאז 1873, וכמו כן, תוכלו לרכוש ולהתרשם מיצירות התחרה בהן מפורסם האי. וואלטה מלאה בניינים מרשימים בסגנון הבארוק, והמרשימה שבהם היא קתדראלת סנט ג'ון, שברצפת השיש הייחודית שלה שובצו מאות מצבות של אבירים על סמליהם, הקתדראלה נמצאת ברחוב רפובליקה, שבהמשכו ממוקם המדרחוב. בהמשך רחוב רפובליקה נמצא ארמון הגראנד מאסטרס, שמשמש כיום כארמון הנשיאות, וניתן לבקר בו. כאמור, מלטה עשירה באתרים ארכיאולוגיים, מקדש ההיפוגאום, שתוארך בין השנים 3600-2500 לפנה"ס, הוא מבנה תת קרקעי המחולק לשלושה מפלסים, ששימש כמקדש, וככל הנראה הפך בשלב מסוים לאתר קבורה. המקום פתוח לקהל, אם כי הביקור כרוך בהזמנת כרטיסים מראש.
  • מכיוון שמלטה הוא אי, הווי החיים המקומי קשור וכרוך בים ובדגה, והביקור באי אינו מושלם ללא ביקור בכפר דייגים. אחד כזה הוא הכפר מרסהשלוק.
  • באי גוזו נמצאות המערות הכחולות, מערות בלב הים, עטופות קשתות אבן גדולות. ההגעה אל המערות נעשית בשייט בסירה, שהוא חוויה מהנה בפני עצמה, והמערות מרהיבות ביופיין. 
  • העיר מדינה, בירת העבר של מלטה היא עיר קסומה מוקפת חומה, הסיור בסמטאותיה הצרות בין בניינים מתקופת הבארוק וארכיטקטורה גותית, משרה אווירה מיוחדת, נוספת לכך העובדה שבעיר מעט תושבים מקומיים, ולכן נסוך עליה שקט שנוסך על התר את רחובותיה.