עבור לעמוד הצעות לארצות הברית »

טיסות ללוס אנג'לס במחירי דקה 90

טיסות ללוס אנג'לס
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר

מידע על טיסות ללוס אנג'לס

לוס אנג'לס, עיר המלאכים והסרטים, עיר הולדתו של וולט דיסני, ומקום הקמת פארק דיסנילנד הראשון בעולם, הבירה הנוצצת של חופה המערבי של ארצות הברית, ומשכנו של מרכז תעשיית הסרטים האמריקאית, הוליווד. העיר מושכת אליה הרבה תיירים, שבאים לנשום את אווירה של ארצות הברית הנוצצת, הקורצת לנו ממסכי האקרנים בבתי הקולנוע. מה כדאי לראות בעיר, מתי כדאי לבקר בה, והיכן תמצאו כרטיסים זולים, על כל אלו במאמר הבא.

 

מתי כדאי לטוס ללוס אנג'לס

 מזג האוויר בלוס אנג'לס נוח לכל אורך השנה, עם טמפרטורת מקסימום ממוצעת בקיץ של 29 מעלות, וטמפרטורת מינימום של 9 מעלות בחורף. יחד עם זאת למהדרין, העונות המומלצות ביותר לביקור בעיר הן האביב, חודשים מרץ עד מאי, והסתיו, חודשים ספטמבר עד נובמבר, שכן, בחדשי הקיץ העיר עמוסת תיירים, והמחירים עולים בהתאם, ובחודשי החורף אתם עלולים להיתקל בכמות גדולה של משקעים.

 

טיסות זולות ללוס אנג'לס

 מחיר כרטיסי הטיסה הוא מרכיב משמעותי בחופשה, בעיקר אם מדובר בחופשה משפחתית. אם ברצונכם להקל על הנטל בכיס, ואתם תרים אחר טיסות זולות ללוס אנג'לס, אתם מוזמנים למלא את פרטי הטיסה המבוקשת באתר הדקה ה 90, והמערכת תמצא עבורכם את הטיסות הזולות ביותר. ניתן לחסוך כך עד עשרות אחוזים ממחירי הכרטיסים.

 

איפה כדאי לטייל בלוס אנג'לס

 אם הגעתם ללוס אנג'לס, ובאתם עם הילדים, אל תוותרו על ביקור בדיסנילנד. פארק השעשועים הראשון שהקים וולט דיסני נמצא במרחק של כארבעים דקות נסיעה ממרכז העיר. הפארק נחלק לשתי "ממלכות", פארק דיסנילנד הקלאסי, ופארק ההרפתקאות, שכל אחת מהם נחלקת לשמונה עולמות. הפארק מספק אטרקציות רבות ושונות, וכל אחד ימצא אטרקציה שמדברת אל ליבו. בנוסף, מתקיימים בפארק מופעים מיוחדים שלא כדאי להחמיץ, ביניהם מופע זיקוקין בפארק הקלאסי, על רקע טירתה של היפהפייה הנרדמת, ומופע מרהיב של אור וצבע בפארק ההרפתקאות. להקלה על העמידה מונהג בפארק שירות FASTPASS, המאפשר לכם לקנות לחלק מהאטרקציות כרטיסים מראש, להגיע בשעה היעודה ולהיכנס ללא המתנה בתור.
·         רובע הוליווד מספק שלל אטרקציות מתחום תעשיית הקולנוע, שדרת הכוכבים, בה משובצים במדרכות כוכבים וורודים בהם רשומים שמותיהם של אמנים ידועים. שדרת מלרוז מספקת אופציה לטיול נינוח בינות לחנויות ומסעדות, באווירה נעימה, ומחירים הגיוניים. ולסיום תוכלו להצטרף לסיור של שעתיים באולפני פאראמונט.
למבקרים בבוורלי הילס, משכנם הנוצץ והיוקרתי של שחקני קולנוע ומפיקים,מומלץ להתחיל במרכז המבקרים החדש בכתובת S.SANTA MONICA BLVDD 9400, בבוורלי הילס תמצאו, בנוסף לבתיהם של המי ומי, את שוק האיכרים של בוורלי הילס, הפתוח בימי ראשון בין 9:00- 13:00, ואת משולש הזהב, הלא הוא שלושה רחובות בהם מרוכזות חנויות היוקרה, שתוכלו להציץ בחלונות הראווה שלהן, אך ספק אם תוכלו לרכוש מן המוצרים המוצגים בהן.
אולפני יוניברסל סטודיוס הקימו פארק המשלב בין אטרקציות וסרטים שהופקו באולפני יוניברסל. השילוב מספק חוויה ייחודית בה מתערבבים עולמות הדמיון והסרטים.