עבור לעמוד הצעות ליוון »

טיסות לקוס במחירי דקה 90

טיסות לקוס
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע על טיסות לקוס

האי קוס שביוון מהווה מוקד משיכה להרבה תיירים צעירים, מסתבר שלא רק לצעירים יש מה לעשות באי. האי מציע חופים וטברנות, קלאבים ואתרים היסטוריים, אוכל טוב, וכל מה שדרוש לחופשה מושלמת, מבטן גב דרך הכול כלול ועד לסיורים באתרים ארכיאולוגיים. מה איפה ומתי כדאי לראות בקוס, על כך במאמר שלפניכם.

 

מתי כדאי לטוס לקוס 

החודשים המומלצים לטיול באיי יוון הם בין אפריל לאוקטובר. באזור האי קוס הקיץ מאוד חם, לכן, אם אתם לא מתכננים לשרוץ בים כל היום ולהיצלות בשמש, עדיף להגיע בחודשים אפריל עד יוני, או ספטמבר אוקטובר. טיפ לאלו שאוהבים לבדוק הכל, אם ברצונכם לוודא לפני הטיסה את תחזית מזג האוויר, עשו זאת באתר רציני, שהתחזית מרובה בו מהפרסומת.

 

טיסות זולות לקוס 

רבים מהנופשים בקוס הם צעירים, שחסכו פרוטה לפרוטה על מנת לצאת לחופשה. לטובת כל מי שמחפש טיסות זולות לקוס, כדאי לבדוק בדקה ה90, אצל נציג, או באתר החברה. בדקה ה 90 יחפשו עבורכם את הכרטיסים הזולים ביותר שמתאימים ליעדכם. כך תוכלו לחסוך עד עשרות אחוזים ממחיר כרטיסי הטיסה.

 

איפה כדאי לבקר בקוס 

מכיוון שהיעד העיקרי של הנופשים באיי יוון הוא החופים, נתחיל בסקירת כמה מהחופים היפים של האי קוס. חוף קפאלוס, בסמוך לכפר קפאלוס, הוא חוף שחולו לבן ומימיו צלולים, וניתן להגיע ממנו בשחייה למנזר אגיוס ניקולאוס. לעומת זאת, חוף מסטיכארי הסמוך לכפר אנטימאכיה נראה כחוף טרופי איפשהו בקריביים, עם סירות הדייגים, החול הלבן, ומי הטורקיז. חוף נוסף, פופולארי ואהוב על משפחות בזכות מימיו הרדודים הוא חוף טיגאקי הסמוך לעיר קוס. האזור שופע טברנות, בתי קפה, ומלונות, ובחוף מתקיימות פעילויות ספורט ימי. כמו כן תמצאו בסמוך לעיר קוס את חוף מרמרי. לאחר שסקרנו כמה מחופי האי, בואו נבדוק מה יש לראות בעיר הגדולה של האי, הלא היא העיר קוס. בחלק העתיק של העיר, שנבנה בשנת 366 לפנה"ס, תוכלו לסייר ברחובות עמוסי חנויות מזכרות ומסעדות. מצודת האבירים, Naratzia, הנמצאת בכניסה לנמל קוס, היא מצודה מרשימה מימי המאה ה14, בסמוך למצודה נמצא עץ היפוקראטס, עץ דולב שהאמונה גורסת כי היפוקרטס, יליד האי קוס, הוא שנטע אותו, וכי תחת צילו לימד את תלמידיו. העיר קוס רוויה שרידים הסטוריים, ביניהם מסגד מהמאה ה 18, ואגורה מהתקופה הרומית. לשוחרי הארכיאולוגיה מומלץ לבקר במוזיאון הארכיאולוגי של קוס, וכן בקאזה רומאנה, בית אחוזה שנשתמרו בו פרסקאות ופסיפסים מהמאה השלישית לספירה. פעילות נוספת שאין לפספס בקוס היא שייט לשלושת האיים פסארימוס – אי יווני קטן, עם חוף רחצה, בתים לבנים, שבחלקם יש אפשרות ללון,כמה מסעדות כמובן, וכנסייה. קאלימנוס – אי שולי הספוגים,בעל נמל יפה וסמטאות קסומות המזמינות אותך לשיטוט. ואחרון חביב, האי פלאטי, בו גרות 25 משפחות שפרנסתם תיירות וגידול בקר. מומלץ להישאר באי אחרי השעה 18:00, שאז עוזבים אותו כל התיירים, והאי נשאר שקט וחלומי.