עבור לעמוד הצעות לאוקראינה »

טיסות לקייב במחירי דקה 90

טיסות לקייב
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר

מידע על טיסות לקייב


משבוטל הצורך בוויזה לצורך ביקור באוקראינה, עלה הביקוש לטיסות לקייב. העיר קייב, בירת אוקראינה, היא אחת הערים היפות באירופה, בעיר מתקיימים חיי לילה סוערים, ובנוסף היא נמצאת בדרך לקברו של רבי נחמן. העיר מוקפת יערות, חוצה אותה נהר הדנייפר, ושלל כנסיות בעלות כיפות זהב מעטרות את נופה. לתייר הישראלי העיר קייב נראית כלקוחה מאגדת ילדים, כיפה אדומה יכולה בהחלט להשתלב כאן בין העיר ליער. היא בנויה בכמה מפלסים, והסיור בה הוא בעיקר באמצעות הרכבת התחתית. מה יש לעשות בעיר קייב, מתי כדאי להגיע לבקר בה, זאת ועוד במאמר הבא.

מתי כדאי לבקר בקייב

מזג האוויר בקייב הוא קר, ולכן העונה המומלצת לבקר בעיר היא הקיץ - ואז הטמפרטורות בקייב ביום נעות סביב 20 מעלות. מי שלא חושש מקור מתוןיכול להגיע בעונות המעברהטמפרטורות דומות לאלו השוררות אצלנו בשיאו של החורף. בכל מקרה, לפני צאתכם לקייב, בדקו את התחזית והקפידו לקחת איתכם לבוש מתאים להתמודדות עם הקור הצפוי.

טיסות זולות לקייב

על מנת להוזיל את עלויות החופשה, כדאי לבדוק אופציות לרכישת כרטיסי טיסה מוזלים, באתר הדקה ה90 תוכלו לקבל את ההצעות הזולות ביותר הקיימות. כל שעליכם לעשות הוא להזין את נתוני הטיסה שאתם מבקשים, והמערכת תבצע חיפוש, בסופו יוצגו בפניכם התוצאות. רכישת כרטיסים דרך אתר הדקה ה90 יכולה להוזיל את עלות הכרטיסים בצורה משמעותית, ובכך להשאירכם עם יותר כסף להוצאות בחופשה עצמה.

איפה כדאי לבקר בקייב 

  • קתדראלת סופיה הקדושה היא קתדראלה מרשימה, המשקיפה על הדנייפר, ששרדה את הכיבוש הקומוניסטי, הקתדראלה מרהיבה ביופייה, ונוף הדנייפר הנשקף ממנה מעצים את החוויה האסתטית.
  • פצ'רסקה לאוורה, הווה אומר, מערות המנזר, הוא מתחם מטופח, הנחשב לאתר קדוש לכנסייה הפרובוסלבית הרוסית בפרט, ולכנסייה האורתודוקסית בכלל. האתר מהווה אתר עלייה לרגל למאות אלפי נוצרים, הנוהרים אליו מרחבי מזרח אירופה בכל שנה. מתחת לכנסיות חצובות מנהרות בהן נקברו נזירים ואבות כנסייה מזה אלף שנים. המנהרות חשוכות, ולכן התיירים מצוידים בנרות עם הירידה אליהן. הסיור במנהרות מחייב לבוש צנוע, ואין להיכנס במכנסיים קצרים.
  • אימא מולדת, הוא שמה של אנדרטה ענקית המציגה אישה האוחזת חרב ומגן, האנדרטה מתנשאת לגובה של מעל 100 מטרים, בבסיסה נמצא מוזיאון מלחמת העולם השנייה, ובגנים סביבה מפוזרים טנקים וכלי נשק סובייטיים אחרים.
  • באבי יאר, היער שהפך לאתר הריגה המוני של יהודים בזמן מלחמת העולם השנייה, הפך לפארק רחב ידיים, ובו אנדרטה לזכר הנרצחים אזרחי ברית המועצות, וכן אנדרטה לזכר הנרצחים היהודים, שהוקמה על ידי מדינת ישראל.
  • קייב ידועה בחיי הלילה התוססים שלה, ואם אתם בעניין, אל תחמיצו ביקור באחד המועדונים הנחשבים בתחום. המועדונים פזורים ברחבי העיר, ותוכלו להיעזר במארחים למידע מפורט יותר.