עבור לעמוד הצעות לגרמניה »

טיסות לפרנקפורט במחירי דקה 90

טיסות לפרנקפורט
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע על טיסות לפרנקפורט

 פרנקפורט, המכונה מנהטן של גרמניה, היא עיר מודרנית, שכן מחציתה נהרסה במלחמת העולם השנייה, ונבנתה מחדש. העיר מהווה מרכז כלכלי, וכן מרכז תרבותי בגרמניה. רוב אתרי העיר מרוכזים בין חומות העיר העתיק, ולמרות היותה קטנה יחסית, העיר מציעה מגוון אפשרויות בילוי. מוזיאונים, ברים ובתי קפה, גלריות ושווקים מקומיים, כל אלו מזמינים את התייר לסייר ולחוות את העיר. על המקומות שאין להחמיץ בפרנקפורט, מתי כדאי לבקר בה, והיכן תוכלו לרכוש כרטיסי טיסה זולים, במאמר הבא.

מתי מומלץ לבקר בפרנקפורט

בגרמניה קיים סיכוי לגשם במשך כל השנה, העונה הנוחה והיציבה יותר היא בין מאי לאוקטובר. העונה המומלצת ביותר לבקר בגרמניה בכלל, ובפרנקפורט בפרט, היא עונת הקיץ, בחודשים יוני, יולי, ואוגוסט, שכן אז מזג האוויר נוח יותר, כל המתקנים והאטרקציות פועלים, מתקיימים פסטיבלים רבים, והודות לגודלה של המדינה, וכן הודות לכבישים המצוינים, לא חשים בצפיפות עקב ריבוי התיירים.

 טיסות זולות לפרנקפורט

 מכיוון שרובנו חיים על קצה היכולת הפיננסית שלנו, תמיד יהיו מי שיבקשו למצוא דרכים להוזיל את העלויות. במקרה של נופש בחו"ל, אחת הדרכים לחסוך, היא למצוא כרטיסי טיסה זולים. המקום הטוב ביותר למצוא בו כרטיסי טיסה זולים, הוא חברת הדקה ה90. בין אם תפנו לנציג החברה, ובין אם תרכשו את הכרטיסים באתר הדקה ה90, תוכלו למצוא את האופציות הזולות ביותרת לטיסה ליעד שלכם.

 איפה כדאי לבקר בפרנקפורט 

בעיר פרנקפורט השקיעו הרבה משאבים בקידום האמנות, והיא שופעת אתרים בהם כדאי לבקר. מפאת קוצר היריעה לא נוכל להזכיר את כולם, וננסה לתת מגוון מייצג. קודם כל, מעט היסטוריה, ביקור ברומרברג, רובע שנחרב במלחמת העולם השנייה, אך שוחזר, והוא מאפשר למטייל בו להביט על ההיסטוריה של פרנקפורט, במקום כיכר עם מזרקה, כנסייה מרשימה וכמובן בתי קפה. שריד היסטורי נוסף הוא קתדראלת סנט ברתולומיאו, שקירותיה המרכזיים נותרו על תילם. ממגדל הקתדראלה, המתנשא לגובה 95 מטרים, נשקף נופה של פרנקפורט במלוא הדרו. אחרי שטעמנו קצת היסטוריה, נעבור לתרבות. מוזיאונים מומלצים בפרנקפורט הם גלריית שטדל, המציגה עבודות של מיטב אמני גרמניה, וכן עבודות של מונה, דגה, רמברנדט ורובנס. בהמשך הרחוב נמצא המוזיאון לאמנות שימושית, המחולק לארבעה אגפים, אגף המזרח הרחוק, האגף האירופאי, האגף האסלאמי, ואגף ספרות וכתיבה. לאחר שהשבענו את הנפש באתרי תרבות, הגיע הזמן לאתרי טבע, עד כמה שניתן לקרוא לאתרים הנמצאים במטרופולין אתרי טבע. בגן הבוטני של פרנקפורט תמצאו גנים מרהיבים ביופיים, המציגים צמחים מרחבי העולם, כולל צמחייה טרופית. בביקורכם בגן אל תחמיצו את גן הוורדים ואת גן הסלעים. באגם ניתן לשכור סירות שייט, וילדים יכולים להשתעשע במגרש המשחקים, או לנסוע ברכבת המיניאטורית. בגן החיות של פרנקפורט תוכלו לצפות ב4500 מיני זוחלים, יונקים, ציפורים ואף קרוקודילים. בגן החיות תמצאו גם מסעדות, ואפילו תיאטרון.