עבור לעמוד הצעות לבולגריה »

טיסות לבורגס במחירי דקה 90

טיסות לבורגס
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע על טיסות לבורגס


בולגריה מציעה מגוון אתרי נופש, אחד הנעימים והיפים שבהם היא העיר בורגס, השוכנת לחופו של הים השחור. למרות היותה העיר הרביעית בגודלה בבולגריה, בורגס מצליחה לשמור על צביון של עיירת קיט ססגונית. המטיילים בבורגס יכולים לשוטט ברחובותיה הציוריים, וליהנות מאווירת נופש רגועה, או להירגע ולהתפנק באחד החופים. 

מתי כדאי לטוס לבורגס 

החודשים המועדפים לבילוי בבורגס הם חודשי הקיץ, בעיקר אם אתם צעירים ומחפשים מסיבות ואקשן. בספטמבר מזג האוויר עדיין נוח, אולם היקף התיירות קטן, כך שמי שמחפש חופשה נעימה ורגועה ימצא את מבוקשו. בורגאס מציעה נופש גם למשפחות המבקשות לצאת ולחקור את הסביבה, ואלו ייהנו מאווירה רגועה הרבה יותר בחודשי הסתיו והאביב, אולם, יש לקחת בחשבון שעלולים לפקוד אתכם ימים גשומים. החודשים בהם מזג האוויר ידידותי לנופש בבורגס הם מאפריל ועד ספטמבר.

טיסות זולות לבורגס

המחפשים טיסות זולות לבורגס, ימצאו מענה באתר הדקה ה 90, בו תוכלו לבחור את הטיסה המועדפת עליכם, טיסה ישירה, או טיסה עם עצירה ביעד נוסף. באתר הדקה ה 90 תוכלו לציין את התאריכים בהם אתם מעוניינים לטוס, מספר המבוגרים ומספר הילדים, והמערכת שלנו תמצא עבורכם את הטיסות הזולות ביותר.

איפה לטייל בבורגס

מלבד רביצה בחופים ובילוי במועדונים ומסיבות, מציעה עיר הנופש אתרים שכדאי לסייר בהם, קודם כל, השיטוט ברחובות העיר עצמה, ובעיקר באזור שבין כיכר העיר הראשית, כיכר פלושטאט טרויקאטה והים, מאפשר לכם ליהנות מאווירת קיט רגועה, ולספוג את ניחוחה ומראותיה של העיר.  כנסיית קירילוס ומתודיוס, הנחשבת לכנסייה הראשית של העיר היא כנסייה מפוארת, ותמצאו בה פרסקאות מרהיבים, וכיפה מרשימה. הכנסייה הארמנית הקטנה על שם חאץ' הקדוש גם היא מרשימה, למרות היותה קטנה וצנועה יותר, וכדאי לבקר בשתי הכנסיות לשם ההשוואה. אל תחמיצו את הביקור בתוך הכנסיות עצמן. בנוסף תמצאו בבורגאס שלל מוזיאונים, המוזיאונים בבורגס אינם מהראשונים במעלה, אך יכולים להוות בילוי נעים למתעניינים בתחום.

אתרים בסביבות בורגס

מסביב לבורגס נמצאים ארבעה אגמים, שבזכות מאמצי השימור של מרכז פודה, מהווים בית גידול למגוון רחב של ציפורים, ניתן לטייל באזור האגמים באמצעים שונים, וליהנות מן הנוף הפסטורלי ומיופיים הטבעי. תוכלו לתאם שייט דרך המלון, או דרך מרכז השימור, וכן ניתן כמובן לצאת לטיולים רגליים.

נסבאר וסוזופול הן שתי עיירות ציוריות הנמצאות במרחק של כ 30 ק"מ מבורגס, כל אחת משתי העיירות האלו מתאימה לבילוי יומי של שיטוט בסמטאות קסומות בין בניינים עתיקים. החלקים העתיקים שלהן הם החלקים המעניינים יותר, נסבאר היא הידועה מבין השתיים, ולכן יותר מתוירת, אלו מבינכם המעדיפים אווירה פחות תיירותית וצפופה, ייהנו יותר בסוזופול. בסמוך לנסבאר נמצא חוף סאני ביץ' הידוע, שוקק התיירים הצעירים, שבשנים האחרונות התאים עצמו גם לבילוי של משפחות.