עבור לעמוד הצעות ליוון »

טיסות לאתונה

טיסות לאתונה
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע על טיסות לאתונה

השילוב של יוון המודרנית עם יוון הקדומה ניכר היטב באתונה. זהו המקום לכל מי שמחפש יעד לא רחוק, עם אווירה מיוחדת ומחירים משתלמים.

מתי כדאי לטוס לאתונה?

רוצים לטייל ביוון? רוצים להגיע למקום קרוב שאפשר לשלב בו נופש, פנאי וביקור באתרים מיוחדים? כל מה שתצטרכו לברר זה מתי כדאי לטוס לאתונה! למעשה, טיסות סדירות מישראל לאתונה יש כמעט בכל השנה. בזכות הקרבה לארץ ובזכות מזג האוויר הנוח – אין זמן מובהק שלא יתאים לביקור במקום.

טיסות זולות לאתונה

בזכות חברות מתמחות כמו הדקה התשעים, ניתן בהחלט למצוא טיסות זולות לאתונה. גם חבילות נופש במחיר נוח מאוד ניתן למצוא בדקה התשעים וכך גם חופשות שמתאימות לזוגות וכן למשפחות. אם אתם מחפשים מקום שניתן לבלות בו היטב, לא רחוק וגם במחיר משתלם – אתונה היא המקום בשבילכם.

איפה לטייל באתונה

אתונה מהווה שילוב מושלם בין אתר בעל משמעות היסטורית ויעד תיירותי מובהק. באתונה שוכנים בטבעיות אלה לצד אלה אתרים ארכיאולוגים, מסלולי טיול שווים בהחלט, טברנות מקסימות, מסעדות דגים מובחרות ומועדונים שפונים לקהל המבלים הצעיר. לציבור המטיילים והנופשים באתונה לא כדאי לוותר על מקומות כגון:

  • הפרתנון והאקרופוליס – הפרתנון הינו בין המקדשים המפורסמים והידועים ביותר של יוון הקלאסית ולמעשה של העולם העתיק כולו. המבנה בעל העמודים הייחודיים נחשב לקסום אפילו מאות שנים לאחר שנוסד. גם באקרופוליס ניתן להתרשם מהיופי וההוד של יוון העתיקה ובפרט של עיר המדינה אתונה. שני מבנים אלה הם במידה רבה הסמלים של אתונה עד ימנו אלה. גם על האגורה (מקום ההתכנסות העתיק של ערי המדינה ביוון) לא כדאי לוותר.
  • מוזיאונים רבים מצויים באתונה, לכל אחד ייחוד משלו. לא כדאי לוותר על מוזיאון האקרופוליס על הפסלים המרהיבים שבו ועל מוזיאון הארכיאולוגיה הלאומי שבו ניתן להתרשם מממצאים מתקופות שונות שנתגלו באתונה וביוון כולה. בנוסף, ניתן להתרשם גם מהגלריה הלאומית, מהמוזיאון לאומנות מודרנית של יוון וכן ממוזיאון המטבעות או מהמוזיאון היהודי שמצוי גם הוא באתונה.
  • כיכר מונסטיראקי – מהווה יעד לכל מי שרוצה ליהנות משוק פשפשים ובו מיטב הרוכלים וגם מופעי הרחוב המגוונים. ניתן לייחד לבילוי במקום יום שלם או להגיע בכדי להעביר זמן מה או לתפוס ארוחה קלה.
  • מי שרוצה לצאת מהעיר עצמה ולראות נוף משגע, מי שרוצה לטייל במסלולים נבחרים ולהרגיש בגג העולם, כמעט כמו אלי האולימפוס יוכל לעשות זאת בקלות בהר ליקבטוס שמושך אליו לא רק תיירים אלא גם מקומיים רבים.
  • מקדשים ומיתולוגיות – לצד כנסיות מודרניות יותר או פחות ולצד בזיליקות ומגדלים שונים ניתן למצוא באתונה ובסביבתה גם מקדשים שנבנו למיטב האלים האולימפיים. רוצים לבקר את אבי האלים זאוס? רוצים לראות מקרוב את המקדש של הפייסטוס או מקומות מקודשים אחרים? אתונה היא המקום הנכון לכך.